Forum Szkoła magiczna Hogwart Zapraszam Strona Główna

Szkoła magiczna Hogwart Zapraszam
Szkoła magiczna Hogwart! Zapraszam!
Odpowiedz do tematu
Voldemort
Dąbek

Dołączył: 02 Sty 2007

Skąd: ze Slytherinu

...wywodzi się z rodu Slytherina i jest jego prawowitym dziedzicem.Voldemort pochodzi z rodziny Gauntów, jego ojciec to Tom, a matka Meropa. ich syn wychowywał się w sierocincu, gdyż Tom porzucił Meropę, gdy dowiedział się, że jest czarownicą. Meropa poszła do sierocinca, urodziała syna, i po godzinie zmarła. Syn nazywał się Tom Marvolo Riddle i do 11 lat był w sierocińcu. Następnie poszedł do Hogwartu, Szkoły Magii i Czarodziejstwa. Zaczynał być okrutny już bardzo wcześnie, gdy sierociniec pojechał na wycieczkę, on zabrał 2 dzieci i poszedł z nimi do jaskini. Bardzo interesowała go czarna magia, po ukończeniu Hogwartu chciał zostać nauczycielem. Poszedł z tym do prof. Dippeta, lecz Dumbledore zastrzegł się tego. kolejny raz powrócił jako Lord Voldemort znowu starając się o pozycję nauczyciela Obrony przed Czarną Magią, Dumbledore kolejny raz mu odmówił. Zaczął przejmować coraz więcej zwolenników, tak zwanych "Śmierciożerców". Sama nazwa Voldemort tłumaczy się +- na "Ucieczka od śmierci". Rzeczywiście, Tom stworzył sobie 6 horkruksów (patrz Harry potter and Half-Bloody Prince). Żeby go całkowicie pokonać, a tym samym znizcyć strach trzeba rozwalić jego 6 Horkruksów oraz jego samego, co będzie dużo prostsze, "[i]rozszczepienie się powoduje pokonywanie siebie samego". Miejmy nadzieję, że Wybraniec zniszczy pozostałe horkruksy wiedząc, że pierwszego rozwalił mając 12 lat.

Young Alisa is doing a blow job!
Voldemort
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Odpowiedz do tematu